Publikováno: 16. 3. 2013 12:01:00

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace AMPER 2013

Ve dnech 19. - 22. 3. 2013 se koná na brněnském výstavišti mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace AMPER 2013.

Na ploše 30 000 m2 bude prezentovat své produkty, inovativní myšlenky a projekty budoucnosti 620 vystavovatelů. Mezi nimi bude mít svůj stánek i Vysoké učení technické v Brně, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií.

Veletrh se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Hospodářské komory ČR a ČVUT a za aktivní spolupráce odborných médií, sdružení, asociací a vysokých škol. Partnerské portfolio čítá 80 mediálních partnerů z ČR a zahraničí a 30 odborných partnerů. Mezi mediální partnery patří např. elektrotechnický zpravodajský portál Elektrika.cz, vydavatelství FCC Public s časopisy Automa, Elektro a Světlo, nakladatelství Sdělovací technika, časopisy Energetika, Elektrotechnika v praxi, DPS – plošné spoje a mnoho dalších.

Všechny další informace o veletrhu AMPER 2013 naleznete na adrese http://www.amper.cz/.